Gresa edhe pas ndarjes nuk po rri rehat, e bën një veprim për inati të Andit

unnamed-file-2429

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre, përcjell ORAinfo.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E përmes fotografisë së fundit, ajo ka ekspozuar gjoksin dhe ky duket si një provokim për Andin./ORAinfo/