Gresa e Shyhretes vishet me komplete të bukura, po zbulon këto pjesë të trupit

unnamed-file-942

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit që ajo ka publikuar, Gresa po duket shumë e bukur dhe atraktive me kompletet që ka veshur.

Ajo përmes kësaj veshja ka zbuluar paksa barkun dhe këmbët./ORAinfo/