Gjendet pa shenja jete një burrë në Gjakovë

unnamed-file-2988

gjendet-pa-shenja-jete-nje-burre-ne-gjakove

gjendet-pa-shenja-jete-nje-burre-ne-gjakove

Të premten rreth orës 17:54, një person është gjetur pa shenja jete në rrugën “Fadil Nimani” në Gjakovë.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

“Rr. Fadil Nimani, Gjakovë 18.08.2023-17:54. Viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete. Njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti duke u hetuar”, thuhet në raportin e PK-së.