Gili dhe Iliri si dy pëllumba të dashuruar, shfaqen më të lumtur se asnjëherë më parë

unnamed-file-1105

Gili është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në muzikë, me projekte të suksesshme, përcjell ORAinfo.

Gili është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo është shfaqur nga një aheng me burrin e saj, Ilirin dhe po duken më të dashuruar se kurrë më parë./ORAinfo/