Gëzimja mundohet ta bëjë frizurën vet, por ia huq keq me stilin që ka zgjedhur

unnamed-file-555

Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjerë.

Gëzimja, ka një faqe me shumë ndjekës në Instagram, ani pse nuk është aktive si rejat e tjera të estradës, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se i ka lidhur flokët vet dhe nuk po duket aq bukur./ORAinfo/