Foto që po e “çmend” rrjetin: Kiara Tito është shtatzënë?

unnamed-file-2161

Kiara Tito është shtatzënë? Kjo foto e moderatores po “çmend” rrjetin.

Të gjithë po thonë se Kiara Tito është shtatzënë dhe shkak për këtë janë bërë disa foto të fundit të moderatores krah Luiz Ejllit. Kiara shfaqet e veshur me një fustan të lirshëm, por barku i duket i fryrë.

Teksa pozon krah Luizit, sytë menjëherë shkojnë tek barku i moderatores dhe fotot nuk kishin si të mos bëheshin menjëherë virale.

Kujtojmë që Luiz Ejlli publikoi ditën e djeshme këngën dedikuar partneres së tij, Kiara Titos. Kjo nuk është hera e parë që ai i ka dedikuar këngë, pasi ka ndodhur edhe brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”.