Fifi vishet me fustan të bardhë, thjeshtë mahnitëse

unnamed-file-3695

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë, përcjell ORAinfo.

Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Fifi se fundmi ka publikuar disa fotografi ku tregon se është bërë gati për koncert.

E veshur me fustan të bardhë dhe e grimosur me shumë stil, Fifi po shkëlqen në pamje.

Adisi do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa bukur po duket bashkë e tij. /ORAinfo/