Fero pas kaq kohe ribashkohet me vajzën e tij, i përloti të gjithë me fjalët për të

unnamed-file-2110

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur ditëve dhe javëve të fundit në vendin tonë.

Fero u akuzua për dhunë ndaj Arbenitës, me ç’rast edhe iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, por më pas u lirua, përcjell ORAinfo.

E pas kësaj, ai ka treguar se i është përkushtuar fesë dhe tani edhe është ribashkuar me vajzën.

“Atë që ka një vajzë, të cilën nuk e gropos përsëgjalli, nuk e përbuz dhe nuk e trajton duke e nënvleftësuar ndaj djalit, Allahu e fut në Xhennet”, është shprehur ai për vajzën./ORAinfo/