Fero la muzikën për fe, mirëpo Arbenita po vazhdon t’ia qet ‘flakën’ instagramit me poza provokuese!

unnamed-file-4047

Arbenita Ismajli është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Arbenita Ismajli njihet për poza provokative të saj.

Arbenita kohëve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes.

Kjo pasi burri i saj Fero ishte arrestuar nën dyshimin për dhunë ndaj saj.

Madje Arbenita ka konfirmuar se edhe ka nisur një proces gjyqësor ndaj Feros për vajzën.

Ndërsa kohëve të fundit, Fero ka dalë nga burgu majde ka habitur të gjithë me vendimin e tij për të hequr dorë nga muzika për shkak te fesë.

Fero këto ditë është fotografuar duke u falur edhe në xhami.

Sidoqoftë, bashkëshortja e tij Arbenita po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të shkurt dhe me poza provokuese, Arbenita ja ka qit flakën rrjeteve sociale.

Derisa Fero po falet në xhami, Arbenita po vazhdon me profesionin e saj prej modelje duke publikuar për çdo ditë fotografi ku shfaqet super provokuese.

A do të vazhdoj Arbenita të jetë gruaja e Feros apo lidhja e tyre ka marrë fund përgjithmonë, këtë do ta kuptojmë se shpejti. /ORAinfo/