Fansi këshillon Efin se si t’ia kalojë Kiarës

unnamed-file-872

Një fans komenton Efin: Të lutëm bli followers që t’ia kalojmë Kiarës.

Ish finalistja e ‘Big Brother Albania’ Efi Dhedhes pasi doli nga shtëpia arriti t’i grumbulloj mijëra ndjekës në ‘Instagramin’ e saj.

Më pas nga mos aktiviteti saj humbi disa shifra, dhe kjo ka rënë në sy të fansave të saj, shkruan Kosovarja.

“Te lutem Efi Dhedhes bli folloëers qe t’ia kalojmë Kiarës sepse ajo të paktën i mori nga burri i vet, sepse mbase e arrijmë, edhe Ronaldo po ecën mire shiko nga Pakistani sepse atje janë me lirë”, ishte shprehur një ndjekës i saj.

Kurse Efi nuk po e bënë ende ketë gjë, përkundrazi ajo është mjaft aktive duke postuar videostory nga jeta e saj private.