Era jep lajmin e papritur, po bëhet nënë për herë të parë

unnamed-file-75

Era Istrefi është një ndër personazhet më të përfolura në vend dhe jo vetëm.

Ajo është këngëtare shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Era është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Por, në fotografinë e fundit, ajo ka vendosur dorën në bark, duke shtuar dyshimet se është shtatzënë./ORAinfo/