Engji ka vendosë t’i ‘kallë’ ndjekësit e saj, ekspozon trupin bombastik si kurrë më parë

unnamed-file-871

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

E përmes postimit të fundit, ajo ka treguar trupin e saj dhe po duket shumë atraktive./ORAinfo/