Elvana ka vendosur të duket si nuse klasike, shfaqet me fustan e grim të rëndë

unnamed-file-2279

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive me projekte të ndryshme muzikore, përcjell ORAinfo.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me një grim dhe fustan të rëndë.

Duket se Elvana ka vendosur të duket sonte me pamje të një nuseje./ORAinfo/