Elita as në 40 gradë nuk priton të bëjë grim të rëndë, do t’i shkrihet në fytyrë

unnamed-file-393

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Në fotografinë e fundit, moderatorja e njohur shihet se e ka bërë një grim të rëndë.

As në këtë të nxehtë, Elita nuk e ka problem që të bëjë grim të rëndë./ORAinfo/