Egzona shfaqet nga vendi i punës, veshja e saj mori tërë vëmendjen

unnamed-file-2064

Egzona Muqiqi tashmë është një personazh shumë i njohur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, përcjell ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet nga vendi i punës dhe është veshur shumë bukur./ORAinfo/