Egzona në dasmë me burrin e saj, kaq bukur është veshur e rregulluar ajo

unnamed-file-644

Nusja e famshme kosovare, Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur, përcjell ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me burrin e saj dhe po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/