Egzona dhe Neca shkojnë në dasmë, fustanët e tyre të bukur marrin gjithë vëmendjen

unnamed-file-2583

Egzona Muqiqi tashmë është një personazh shumë i njohur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, përcjell ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë Egzona dhe shoqja e saj, Neca Tërnava kanë shkuar në një dasmë.

Te rregulluara bukur dhe të veshura me shumë stil, Egzona dhe Neca po shkëlqejnë në pamje.

Edhe pse të dyja janë nëna trupat e tyre shfaqen në top formë. /ORAinfo/