Efi dhe Kiara habisin me veprimin e fundit, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen!

unnamed-file-455

Kiara dhe Efi ishin dy prej banoreve më të spikatura të “BBVIP” në edicionin që lamë pas, me këtë të fundit që arriti të shkojë deri në finale, e sic mund ta mbani mend, vajzat ishin shumë të afërta (të paktën për pjesën më të madhe të reality show-t) dhe patën të njejtat “shije” në lojë, në aleatë (Luizi), por edhe në jetë, duke qenë se u bënë edhe mikesha të ngushta.

Tani që programi ka mbaruar, duket se nuk janë më, të paktën nuk e shfaqin, megjithatë gocat vazhdojnë të kenë të njejtat shije…këtë herë në veshje.

Kështu, në postimet e fundit në Instagram, teksa është me pushime, Efi ka ndarë me ndjekësit edhe veshjen që ka zgjedhur dhe është një fustan i verdhë, i lirshëm, i përshtatshëm për “beach mode” dhe lehtësisht i kombinueshëm me aksesorët që ish-banorja e BBVIP ka zgjedhur.

Të njejtin fustan ja kemi parë veshur Kiarës pak ditë më parë, në një video që ka postuar, teksa fansat e saj janë kujdesur që ta kapin momentin dhe tashmë kemi provat që pavarësisht marrëdhënies së tyre, ajo dhe Efi vazhdojnë të mendojnë “njësoj”, të paktën në stil.

Megjithatë, se kujt i shkon më shumë, këtë mund ta vendosni vetëm ju!