Edona shkon në dasmë, me këtë veshje ajo ja paska marrë vëmendjen edhe nuses!

unnamed-file-1168

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo mbrëmë ka qenë e ftuar në një dasmë.

E veshur me fustan të bukur dhe me shumë stil, Edona ja paska marrë vëmendjen edhe nuses me këtë fustan me kaq stil. /ORAinfo/