Edona pozon krah vëllaut në dasmë, por fustani i saj merr tërë vëmendjen

unnamed-file-1846

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në një aheng familjar dhe ka veshur një fustan shumë të veçantë dhe shihet krah vëllaut të saj./ORAinfo/