Edhe në moshën 50 vjëcare, Afërdita Paqarada nuk heziton të ekspozojë gjoksin e saj!

unnamed-file-1753

Ish – missi Kosova, Afërdita Paqarada, është një nga personazhet më të komentuara të estradës.

Me elegancën e saj ajo merë gjithnjë vëmendje ku tregon stilin e saj të veçantë.

Nënë e dy fëmijëve edhe këtë herë e dëshmoi me plotë elegancë se qëndron në top formë.

Se fundmi Afërdita ka publikuar një fotografi ku shfaqet super provokuese.

Me fustan të gjatë dhe të ngushtë, ajo nuk ka hezituar të ekspozojë kaq shumë gjoksin e saj gjigant.

Edhe pse ka kaluar të 50-tat, Afërdita po duket si çikë e re në këtë pamje. /ORAinfo/