E tepron Olta, shfaqet super ‘hot’ edhe pa pikë grimi në pamjet e fundit

unnamed-file-1243

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Olta tash e një kohë nuk po i ndalë pushimet, vetëm po i ndërron vendet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet pa pikë grimi dhe po duket shumë e bukur. /ORAinfo/