E tepron Anddra, e bën këtë veprim gjatë vizitës në Stamboll!

unnamed-file-3980

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha.

Ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Nuk kalojë shumë kohë dhe ajo u bë nënë e dy djemve.

Shpesh herë Andrra në rrjetet e saj sociale tregon shumë nga jeta e saj e përditshme.

Ajo po jeton një jetë shumë luksoze, duke treguar se është një grua shumë e lumtur krah burrit të saj.

E këto ditë, Andrra po i kalon pushimet në Stamboll të Turqisë.

Nga atje ajo ka sjell një imazh, ku shfaqet duke drekuar në një restorant me pamje të bukur të Stambollit.

Mirëpo duket se kësaj radhe e paska tepruar pakëz Andrra me ekspozimin e ushqimit.

Shikojeni fotot dhe vlerësojnë vet veprimin e saj. /ORAinfo/