E sulmon një person fizikisht dhe me thikë, arrestohet gjilanasi

unnamed-file-1957

e-sulmon-nje-person-fizikisht-dhe-me-thike,-arrestohet-gjilanasi

e-sulmon-nje-person-fizikisht-dhe-me-thike,-arrestohet-gjilanasi

Një person është arrestuar në fshatin Perlepnicë të Gjilanit, pasi i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht dhe e ka goditur me thikë një burrë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Front Online