E fotografuar afër, fytyra e Arta Bajramit ka përfunduar në këtë gjendje!

unnamed-file-1551

Këngëtarja kosovare, Arta Bajrami ka kohë që nuk është shumë aktive në muzikë.

Mirëpo ajo po tregohet me shumë aktive në rrjetet sociale,ku bën postime nga përditshmeria e saj.

Këngëtarja prishtinase kohët e fundit po merr mjaftueshëm vëmendje me paraqitjet e saj të cilat i tregon edhe në instagram, përcjell ORAinfo.

Ani pse pëlqehet shumë për muzikën që ka prodhuar ndër vite, Arta ka zënë vend në mediat rozë duke u kritikuar shumë për ndryshimet në pamjen e saj të jashtme.

Arta ka bërë shumë ndërhyrje në fytyrë duke u transformuar krejtësisht.

E se fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku habit me pamjen.

Me grim të lehtë dhe me kapelë në kokë, Arta po duket person tjetër.

A pajtoheni? /ORAinfo/