Duda Balje si një loçkë e vërtetë, pozon në mënyrën më provokative që e keni parë

unnamed-file-1874

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe në fotografinë e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dalë.

Ndërkaq, nga shprehja e fytyrës, po duket më provokative se asnjëherë më parë./ORAinfo/