Duda Balje ndryshon stilin e flokëve, kaq bukur po duket sonte ajo

unnamed-file-2334

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe në fotografinë e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dalë dhe po duket tejet bukur.

Ajo që bie në sy është se sot ka dalë me flokë të lidhur dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/