Duda Balje e ka tepruar me operacione plastike, kaq shumë është ‘fryrë’

unnamed-file-1002

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe në fotografinë e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dalë.

Por, ato që bien në sy janë ndërhyrjet e saj të shumta në fytyrë./ORAinfo/