Duda Balje bëhet gati për të dalë, por diçka shumë e veçantë në fytyrën e saj mori tërë vëmendjen

unnamed-file-936

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe në fotografinë e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dalë dhe po duket tejet bukur.

Por, është ngjyra e veçantë e syve të saj që mori tërë vëmendjen në këtë fotografi./ORAinfo/