Donaldi ka ditëlindjen, Bora i bën urimin më të veçantë që keni lexuar

unnamed-file-75

Donald dhe Romeo Veshaj, dy nga vëllezërit më të famshëm dhe më të komentuar të momentit festojnë sot 28-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të rëndësishme, Bora i ka kushtuar një postim Donaldit duke i bërë një urim shumë të veçantë, por duke përmendur edhe Romeon.

“Une e di qe ti je gjithmone bashke dhe asnjehere vetem me Romeon, por ti e di qe do jesh gjithmone bashke dhe asnjehere vetem, me mua! Gëzuar ditelindjen”, shkruan Bora.