Donaldi do të xhelozojë, Bora zbulon më shumë se ç’duhet me fotografinë e fundit

unnamed-file-1435

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell ORAinfo.

Në postimin e fundit ajo është shfaqur nga pushimet të cilat duket se po i shijon shumë.

Bora me këtë fotografi ka zbuluar pak më shumë se herave të tjera./ORAinfo/