Digjet një autobus në rrugën Prishtinë-Podujevë

unnamed-file-631

digjet-nje-autobus-ne-rrugen-prishtine-podujeve

digjet-nje-autobus-ne-rrugen-prishtine-podujeve

Një autobus ka marrë flakë të mëdha dhe është djegur i tëri në magjistralet Prishtinë-Podujevë.

Në pamjet e publikuara shihet se autobusi është djegur plotësisht, ndërsa nuk dihet ende në ka të lënduar nga kjo.

Front Online ka kontaktuar me Policinë dhe është në pritje të përgjigjes.