Dafina ‘tranohet’ pas ndarjes nga i dashuri, zbulon komplet të pasmet para publikut në koncert

unnamed-file-1597

Dafina Zeqiri tashmë është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive me projekte të shumta që rezultojnë gjithmonë të suksesshme, përcjell ORAinfo.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në një koncert ku i ka kthyer të pasmet publikut.

Kësaj radhe, këngëtarja e njohur ka zbuluar më shumë se që duhet./ORAinfo/