Çitaku për ministren Hajdari: Nuk ka faj, është e pafuqishme po aq sa e pa ditur

unnamed-file-2083

citaku-per-ministren-hajdari:-nuk-ka-faj,-eshte-e-pafuqishme-po-aq-sa-e-pa-ditur

citaku-per-ministren-hajdari:-nuk-ka-faj,-eshte-e-pafuqishme-po-aq-sa-e-pa-ditur

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku ka reaguar pas publikimit të përgjimeve në lidhje me rezervat shtetërore.

Çitaku përmes një postimi në Faceook ka thënë se ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari nuk ka faj, pasi sipas saj Hajdari është e pafuqishme po aq sa e pa ditur.

Çitaku ka i ka kërkuar përgjigje kryeministrit Albin Kurti se ku ka mbetur vajin.

“Rozeta nuk ka faj. Ajo është e pafuqishme po aq sa e pa ditur. Kryeministër, ku mbeti vaji?”, ka shkruar Çitaku.