Çika e Lutfi Hazirit e tepron pak, rrezikon jetën për një fotografi interesante

unnamed-file-914

Lotina është vajza e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Lotina është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Ndërkaq, për ta realizuar fotografinë e fundit interesant, duket se e ka rrezikuar shumë./ORAinfo/