Brikena publikon pamje ku shihet e mbuluar me dukat!

unnamed-file-1673

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Ajo sot ka publikuar një fotografi ku shfaqet e rregulluar dhe e grimosur.

E ajo qe bie në sy është se Brikena në këtë fotografi është mbuluar me dukat. /ORAinfo/