Bora Zemanit nuk po i ndahen dhuratat romantike, një të tillë si kjo e fundit do ta donte secila grua

unnamed-file-935

Bora Zemani

Bora Zemani

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell ORAinfo.

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se ka marrë dhuratë dy trëndafila të bukur./ORAinfo/