Bora Zemani bën një ndryshim të papritur në pamje, nuk do ta njihni me ‘look-un’ e ri

unnamed-file-270

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell ORAinfo.

Në postimin e fundit ajo shihet se tashmë i ka filluar pushimet e saj.

Ndërkaq, duket sikur i ka prerë flokët dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/