Bora Zemani bëhet nuse, kaq bukur po i rri fustani i ‘nusërisë’ sa Donaldi s’do të mund t’ia heq sytë

unnamed-file-1503

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell ORAinfo.

Në postimin e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të gjatë.

Ai po i ngjanë një fustani nusërie dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/