Big Mama shfaqet në Dubai, do t’i ‘shkrijë’ sheiket me këtë veshje!

unnamed-file-3420

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Këngëtarja po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi po qëndron për vizitë në Dubai.

E veshur shkurt dhe me stil, Big Mama po shkëlqen në pamje.

Ajo do t’i ‘shkrijë’ sheikët kur ta shohin në këtë veshje. /ORAinfo/