Bashkëshortja e Lutfi Hazirit rregullohet si nuse, kaq bukur duket ajo

unnamed-file-133

Rregullohet si nuse bashkëshortja e Lutfi Hazirit, kaq bukur duket ajo.

Bashkëshortja e Lutfi Haziti gjithmonë e dëshmon që është një femër e zonja dhe me elegancë, kengetarja eshte nder zerat me te bukur te estrades muzikore shqiptare.

Ajo me aktivitetin që ka në rrjete sociale, shpeshherë është pjesë e medieve rozë, dhe duke qene gruaja e politikanit te njohur merr vemendje me secilen paraqitje.

Në një imazh të fundit, ku shihet e rregulluar deri në detajin më të vogël, ajo bën dritë dhe ua kalon edhe vajzave të reja.

Me grim profesional dhe rregullim në flokë, Mika duket e mrekullueshme.