Babai i Tanyas është kaq “frajer”

unnamed-file-570

Kaq “frajer” e ka babain Tayna.

Këngëtaret tona përherë përpiqen të na tregojnë se sa të mrekullueshme i kanë raportet me prindërit e tyre.

Njejtë vepron edhe Tayna, që babain duket se e ka pikë të dobët.

Këngëtarja, ka postuar një fotografi ku shihet pranë të atit, të cilit ja uroj ditëlindjen, shkruan Kosovarja.

Në këtë foto, i ati i reperes po duket cool dhe të dy janë tejet të lumtur pranë njëri tjetrit.