Askush nuk e priste kaq shpejt, Learta Jakupi sapo dha lajmin e madh

unnamed-file-1470

Learta Jakupi është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Ajo u bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit, e më pas edhe për linjën e saj të fustanave, përcjell ORAinfo.

Learta vazhdimisht bën postime në Instagramin e saj, ku ka shumë ndjekës.

Tashmë ajo ka dhënë lajmin e madh se projekti i saj më i ri muzikor është publikuar./ORAinfo/