As Meda nuk do ta njoh, grimerja e paska transformuar Lulen!

unnamed-file-464

Luljeta Pergjecaj, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Meda.

Ani pse nuk ka një profesion të veçantë, Lulja është shumë aktive në rrjetin social, instagram, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është nënë e katër fëmijëve, Lulja shumicën e kohës e kalon në shtëpi me më të dashurit e saj.

Lulja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet nga salloni i ondulimit

E grimosur rëndë dhe me stil, Lulja po duket person krejt tjetër.

Në pamjen e re as Meda nuk do ta njeh si po duket gruaja e tij. /ORAinfo/