Arrestohet e më pas lirohet një person në Pejë, Policia i gjeti thika, boksa metali, elekroshokë e sprej

unnamed-file-2672

arrestohet-e-me-pas-lirohet-nje-person-ne-peje,-policia-i-gjeti-thika,-boksa-metali,-elekroshoke-e-sprej

arrestohet-e-me-pas-lirohet-nje-person-ne-peje,-policia-i-gjeti-thika,-boksa-metali,-elekroshoke-e-sprej

Policia në Pejë ka njoftuar se në vazhdën e planit operativ “Goditja”, sot është arrestuar një person.

Atij i janë gjetur dhe sekuestruar: 2 sprej OC Body Guard, katër elektroshokë Dimming Light, thika dhe boksa metalikë.

I dyshuari ёshtё arrestuar dhe i njëjti pas intervistimit nga hetuesit, me vendim tё Prokurorit tё shtetit ёshtё liruar nё procedurё te rregullt.