Armonda e ‘zhytur’ në luks, shfaqet me këtë veshje të shtrenjtë!

unnamed-file-1792

Flamuri dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale që kanë bërë bujë për lidhjen e tyre.

Kjo pasi që Armonda ishte shumë më e shëndoshë dhe kanë marrë shpesh kritika duke i thënë së bashkëshorti e do vetëm për ‘letra’, përcjell ORAinfo.

Megjithatë ata kanë vite që janë bashkë, por që së fundmi ishte Armonda që mori vëmendje të madhe.

Ajo ka munguar për një kohë në rrjete sociale dhe kur u kthye kishte humbur shumë peshë.

Kurse tani, Armonda ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me stil.

Krejt firmato, Armonda po duket zonjë e rëndë në këtë pamje. /ORAinfo/