Arjola shfaqet pa pikë grimi, gjoksi i saj merr gjithë vëmendjen!

unnamed-file-4603

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Ariola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Që nga ajo kohë, Arjola ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Aktorja se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me e bukur se kurrë me parë.

Pa pikë grimi dhe me bluzë qe i zbulon goxha gjoksin e saj, Arjola po duket super hot në këto imazhe. /ORAinfo/