Ariana shfaqur në gjendje të rëndë shëndetësore

unnamed-file-1905

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ariana se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet në gjendje jo të mirë shëndetësore.

E shtrirë në shtrat dhe duke marrë infuzion, Ariana ka zbuluar se është sëmurë. /ORAinfo/