Ariana bën ndryshimin e papritur në pamje, e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj

unnamed-file-2764

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, shkruan ORAinfo.

Ariana ka vendosur që të bëjë një ndryshim në pamjen e saj.

Ajo ka vendosur që t’i ndryshojë thonjtë dhe këtë e ka ndarë me ndjekësit./ORAinfo/