Arbenita shkon në dasmë, i ‘çmend’ të pranishmit me linjat e saj trupore

unnamed-file-2626

Arbenita Ismajli është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Arbenita Ismajli njihet për poza provokative të saj.

Arbenita dite me parë ka qenë në qendër të vëmendjes. Kjo pasi burri i saj është arrestuar nën dyshimin për dhunë ndaj saj.

Madje Arbenita ka konfirmuar se edhe ka nisur një proces gjyqësor ndaj Feros për vajzën.

Sidoqoftë, Arbenita po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, derisa Fero është në burg.

Ajo ka publikuar një fotografi ku tregon se ka shkuar në një dasmë.

E veshur me një fustan të gjatë dhe te ngushtë, Arbenita ekspozon trupin e saj joshës. /ORAinfo/